FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania odnośnie naszego Bestsellerowego produktu Bust UP:

 

Nie, znaleźliśmy nawet pewne dane w literaturze stwierdzające, że fito-estrogeny, ważny składnik BUST-UP są w stanie zredukować guzy piersi.
Ani ich rozmiar ani kształt nie mogą powodować żadnych problemów żołądkowych. Jeśli chodzi o ich przegryzienie przed połknięciem, patrz punkt 7.
Tabletka jest dobrze przystosowana dla pacjentów z anoreksją (po anoreksji).
Tak, środki antykoncepcyjne są kompatybilne z tabletkami BUST-UP. Należy jednak pamiętać, że wyższa dawka BUST-UP (powyżej 4 tabletek) może spowodować opóźnienie cyklu menstruacyjnego.
Nie, to nie jest normalne. Oczywiście ciężko jest udowodnić czy Twój stan jest spowodowany przez BUST-UP. Aby jednak zachować maksymalną ostrożność, zmniejszyłbym dawkę do maksimum 2 tabletek dziennie.
Nie, zupełnie nie. Mają zbyt mało kalorii, nie zawierają również żadnych składników tuczących.
Badania wykazały, że dla niewielkiej mniejszości osób zażywających te tabletki, nie są one łatwo strawne. Doradzamy zredukować dawkę do maksimum 2 tabletek dziennie przez 3 tygodnie. Po tym czasie, dawka znów może być przywrócona do normalnej. W większości przypadków, tabletki są wówczas dobrze tolerowane.
Tak, jednakże kawałki tabletki mają gorzki smak.
Rada: Dodaj trochę miodu.
W zależności od czynników indywidualnych od 4 do 12 tygodni.
Nie ma określonego okresu. Zależy to od samej kobiety. Jednakże stosowanie podtrzymujące pozostaje ważne.
Sama kobieta czuje je w ciągu 4 tygodni. Wzrokowo, widziane przez osobę z zewnątrz, normalnie zajmuje to do 3 miesięcy.
W ponad 80% przypadków BUST-UP jest skutecznym suplementem diety. To dobry wynik w porównaniu z popularnymi zarejestrowanymi lekami.
Zależy to od długości okresu przyjmowania tabletek.U niektórych kobiet zauważono przyrost prawie o 2 rozmiary miseczki biustonosza przez 6 miesięcy. Część tej grupy woli nadal przyjmować tabletki ponieważ doświadczają przez cały czas przyrost biustu.
Aby zapewnić lepszy efekt pełnych piersi tabletki BUSTI SERUM warto stosować w połączeniu z BUSTI SERUM. Struktura BUSTI SERUM stymuluje absorbcję odżywczych składników głęboko w skórę, aktywuje metabolizm w piersiach, ma łagodzący efekt i zapewnia właściwe nawilżenie, przez co piersi wyglądają pełniej a skóra na szyi i dekolcie jest doskonale nawilżona i ujędrniona.
Statystycznie, dla przykładu u kobiet holenderskich po podawaniu BUST-UP, cykl okazał się bardziej ustabilizowany niż u kobiet hiszpańskich. Nie mamy na to żadnego wytłumaczenia. Jeśli to konieczne, można ograniczyć dawkę.
W połączeniu z kwasem acetylosalicylowym (Aspiryna), menstruacji może towarzyszyć dużo większa utarta krwi niż normalnie. Teoretycznie, to samo może się zdarzyć w połączeniu z lekami przeciwkrzepliwymi.Żadne inne negatywne interakcje nie są wspomniane. BUST-UP jest nawet stosowane w połączeniu ze środkami przeciw stanom lękowym, środkami uspokajającymi, tabletkami na tarczycę, lekami przeciwcukrzycowymi, lub u pacjentów leczonych na zapalenie sutka, raka lub inną chorobę.
Najbezpieczniejszą porą przyjmowania tabletek to okres po posiłku. Trawienie wydaje się najbardziej optymalne.
Kolor obwódek wokół brodawek wydaje się reagować na izoflawony. Chociaż zmiany naturalne w równowadze hormonalnej mogą powodować takie działanie, nie posiadamy wystarczających badań w tej dziedzinie, żeby dać 100% wyjaśnienie.